Startseite
Kolekce
Boty
Klasika
1869
Fashion
Ležérní obuv
Opasky a tašky
Doplňky
SALE
Firma
Firma
Historie
Filozofie
Materiály
Výroba
Prodejny
Servis
Servis
Boty na míru
Opravy
Péče o obuv
Záruka

Paragrafy

Celoživotní záruka je dobrovolná služba firmy Franz Baron svým zákazníkům, kterou nelze právně vymáhat. Vztahuje se pouze na výrobky zakoupené za regulérní cenu. Pro její využití musí zákazník předložit platný doklad o nabytí výrobku, zaregistrovat se jako zákazník firmy Franz Baron a své Baronky nechávat servisovat pouze u autorizovaných mistrů ševců. Nárok na záruku zaniká koupí produktu ve slevě nebo jeho vědomým poškozením. Za vědomé poškození je pokládáno i provádění oprav u neautorizovaných obuvníků, obvzlášťe lepení gumových plátků na podrážky.

Ceny

Zde uvedené ceny obuvi obsahují 19% DPH, dřevěné napínaky Luxus, balné a poštovné v rámci celé Evropské unie jakož i celoživotní záruku a platí pouze při koupi zboží online na www.franzbaron.com. Ceny v různých prodejních místech se mohou lišit.

 

Copyrights

Franz Baron a logo Franz Baron jakož i logo 'mašlička' jsou registrované značky chráněné ve všech státech Evropské Unie. Zneužití je trestné a bude pronásledováno všemi dostupnými prostředky. © Copyright Lendvay GmbH, všechna práva vyhrazena.